Servisní služby hotline SMT Logik PGV Speciální nabídka - použité zboží

Atmos Chrást - výrobce kompresorů

Tradice: více než 50 let jsme výrobcem kompresorů. Vyrábíme šroubové kompresory pro použití v celém spektru průmyslových odvětví. Součástí našeho výrobního sortimentu jsou kompresory pojízdné, elektrické stacionární, lokomotivní či kompresory na přání zákazníka.

Technologická nezávislost: díky vlastnímu oddělení vývoje jsme zcela nezávislí. Průběžně inovujeme a vyvíjíme naše stroje a reagujeme tak na aktuální požadavky trhu. Prostřednictvím moderní výrobní technologie si vyrábíme veškeré stěžejní části kompresorů, jako jsou například šroubové bloky, tlakové nádoby či sací klapky a další.

Kvalita: důležité komponenty kompresorů, které nespadají do našeho výrobního programu, odebíráme od světoznámých výrobců. Mezi naše dodavatele patří například Perkins, Kubota, Danfos, Continental či Siemens. Samozřejmostí je poskytování záručního a pozáručního servisu, který realizujeme prostřednictvím našich tří servisních středisek a široké sítě smluvních partnerů.

Robotizace v ATMOSu

Technické trendy směřující ke stále větší efektivitě výroby a snižování podílu lidské práce se nevyhýbají ani ATMOSu. Během letních měsíců proběhlo předávání automatického robotického pracoviště se svařovacím robotem FANUC a svařovacím zdrojem KEMPI, kde budeme svařovat tlakové nádoby odlučovačů oleje šroubových kompresorů. Vzhledem k tomu, že tlakové nádoby jsou vyhrazeným zařízením, musel kvalitu svarů schválit státní technický dozor, který je v otázce kvality skutečně nekompromisní. Doba svaření tlakové nádoby se na robotu sníží více než desetkrát.

... celá zpráva

2019-06-04

Reference firmy IMB-PODBESKIDZIE Sp. z o.o., Polsko - kompresor PDC190 14 bar

„V roce 2018 jsme zakoupili nový kompresor ATMOS PDC 190 14 bar, který se používá pro geotechnické práce vrtné soupravy Klemm 806-3G. Kompresor

... celá zpráva

2019-03-14

Atmos Smartronic ST55 Vario v Kataru

Minulý týden náš servisní tým byl na výjezdu ve fabrice v Kataru, kde uvedl do provozu dva kompressory Atmos - Smartronik ST55Vario.

... celá zpráva

2019-01-01

Nová lokalizace webu

od měsíce ledna jsme připravili aktualizované webové stránky a novou lokalizaci v polském jazyce.

... celá zpráva

2018-05-24

Kniha o ATMOSu

Strojírenský podnik v Chrástu se "narodil" v dobách monarchie, přežil Velkou válku, rozvíjel se za první republiky, přežil nacistickou okupaci

... celá zpráva

2018-01-31

ARCHON úspěšně prodán do Indonésie

Nadřazený řídící systém ARCHON je postaven na platformě vysoce spolehlivého průmyslového řešení SIEMENS Simatic S7 – 1200 a slouží k ř

... celá zpráva

ATMOS produktový navigátor