SMT Logik PGV Speciální nabídka - použité zboží

Atmos Chrást - výrobce kompresorů

Tradice: více než 50 let jsme výrobcem kompresorů. Vyrábíme šroubové kompresory pro použití v celém spektru průmyslových odvětví. Součástí našeho výrobního sortimentu jsou kompresory pojízdné, elektrické stacionární, lokomotivní či kompresory na přání zákazníka.

Technologická nezávislost: díky vlastnímu oddělení vývoje jsme zcela nezávislí. Průběžně inovujeme a vyvíjíme naše stroje a reagujeme tak na aktuální požadavky trhu. Prostřednictvím moderní výrobní technologie si vyrábíme veškeré stěžejní části kompresorů, jako jsou například šroubové bloky, tlakové nádoby či sací klapky a další.

Kvalita: důležité komponenty kompresorů, které nespadají do našeho výrobního programu, odebíráme od světoznámých výrobců. Mezi naše dodavatele patří například Perkins, Kubota, Danfos, Continental či Siemens. Samozřejmostí je poskytování záručního a pozáručního servisu, který realizujeme prostřednictvím našich tří servisních středisek a široké sítě smluvních partnerů.

Nové elektrické kompresory

Rádi bychom Vám představili nové elektrické kompresory řady SEC. Naše oddělení vývoje a konstrukce vytvořilo dva nové kompresory SEC302 a SEC372. Tyto stroje mohou být nastavené na 7,5 nebo 10 nebo 13 bar. Výkon jejich elektromotoru je 30 kW (SEC302) a 37 kW (SEC372). Oba mohou být vybaveny frekvenčním měničem k dosažení úspory energie plynulou regulací výkonu. Výhody těchto kompresorů jsou: spojení šroubového bloku s motorem multi-v řemenem, nízké servisní náklady, snadný přístup pro údržbu, nízké otáčky šroubového bloku, nízká hladina hluku, kompaktní rozměry.

... celá zpráva

2019-07-25

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ 2019

Ve dnes od 29.7.2019 do 11.8.2019 bude v Atmosu probíhat celozávodní dovolená. Z toho důvodu se v průběhu tohoto času nebude konat reklamační komise

... celá zpráva

2019-06-04

Reference firmy IMB-PODBESKIDZIE Sp. z o.o., Polsko - kompresor PDC190 14 bar

„V roce 2018 jsme zakoupili nový kompresor ATMOS PDC 190 14 bar, který se používá pro geotechnické práce vrtné soupravy Klemm 806-3G. Kompresor

... celá zpráva

2019-03-14

Atmos Smartronik ST55 Vario v Kataru

Minulý týden náš servisní tým byl na výjezdu ve fabrice v Kataru, kde uvedl do provozu dva kompressory Atmos - Smartronik ST55Vario.

... celá zpráva

2019-01-01

Nová lokalizace webu

od měsíce ledna jsme připravili aktualizované webové stránky a novou lokalizaci v polském jazyce.

... celá zpráva

2018-05-24

Kniha o ATMOSu

Strojírenský podnik v Chrástu se "narodil" v dobách monarchie, přežil Velkou válku, rozvíjel se za první republiky, přežil nacistickou okupaci

... celá zpráva

ATMOS produktový navigátor