EU Mimořádná prodejní akce Podzimní akce 2017 SMT Logik Dotační PGV Speciální nabídka - použité zboží

Atmos Chrást - výrobce kompresorů

Tradice: více než 50 let jsme výrobcem kompresorů. Vyrábíme šroubové kompresory do různých průmyslových odvětví jako je stavebnictví či energetika. Jsou to pojízdné, elektrické, lokomotivní, kompresory na přání zákazníka a také generátory a pístové kompresory.

Technologická nezávislost: díky oddělení vývoje disponujeme vlastními technologiemi. Navrhujeme a konstruujeme vlastní šroubové bloky.

Kvalita: důležité komponenty do kompresorů odebíráme od světoznámých výrobců jako Perkins, Kubota, Danfos či Siemens. U všech produktů je navíc samozřejmostí poskytování servisních služeb.

Nové elektrické kompresory

Rádi bychom Vám představili nové elektrické kompresory řady SEC. Naše oddělení vývoje a konstrukce vytvořilo dva nové kompresory SEC302 a SEC372. Tyto stroje mohou být nastavené na 7,5 nebo 10 nebo 13 bar. Výkon jejich elektromotoru je 30 kW (SEC302) a 37 kW (SEC372). Oba mohou být vybaveny frekvenčním měničem k dosažení úspory energie plynulou regulací výkonu. Výhody těchto kompresorů jsou: spojení šroubového bloku s motorem multi-v řemenem, nízké servisní náklady, snadný přístup pro údržbu, nízké otáčky šroubového bloku, nízká hladina hluku, kompaktní rozměry.

... celá zpráva

12. 10. 2017

Firma ATMOS vyvinula rekuperační jednotku pro úsporu energie

Společnost ATMOS zavádí do výroby rekuperační jednotku pro úsporu energie využitím odpadního tepla, které vzniká v kompresoru. Pomocí rekupe

... celá zpráva

9. 10. 2017

Kompresory pro Dánsko

Naše pístové kompresory jsou již připraveny na expedici do Dánska.

... celá zpráva

29. 9. 2017

Další úspěch českých kompresorů

Naše společnost rozšiřuje řady zemí, kam úspěšně vyváží své výrobky, o Pákistán. Momentálně se na cestu do této destinace připravuje

... celá zpráva

ATMOS produktový navigátor