EU Mimořádná prodejní akce Podzimní akce 2017 SMT Logik Dotační PGV Speciální nabídka - použité zboží

Atmos Chrást - výrobce kompresorů

Tradice: více než 50 let jsme výrobcem kompresorů. Vyrábíme šroubové kompresory do různých průmyslových odvětví jako je stavebnictví či energetika. Jsou to pojízdné, elektrické, lokomotivní, kompresory na přání zákazníka a také generátory a pístové kompresory.

Technologická nezávislost: díky oddělení vývoje disponujeme vlastními technologiemi. Navrhujeme a konstruujeme vlastní šroubové bloky.

Kvalita: důležité komponenty do kompresorů odebíráme od světoznámých výrobců jako Perkins, Kubota, Danfos či Siemens. U všech produktů je navíc samozřejmostí poskytování servisních služeb.

Robotizace v ATMOSu

Technické trendy směřující ke stále větší efektivitě výroby a snižování podílu lidské práce se nevyhýbají ani ATMOSu. Během letních měsíců proběhlo předávání automatického robotického pracoviště se svařovacím robotem FANUC a svařovacím zdrojem KEMPI, kde budeme svařovat tlakové nádoby odlučovačů oleje šroubových kompresorů. Vzhledem k tomu, že tlakové nádoby jsou vyhrazeným zařízením, musel kvalitu svarů schválit státní technický dozor, který je v otázce kvality skutečně nekompromisní. Doba svaření tlakové nádoby se na robotu sníží více než desetkrát.

... celá zpráva

12. 10. 2017

Firma ATMOS vyvinula rekuperační jednotku pro úsporu energie

Společnost ATMOS zavádí do výroby rekuperační jednotku pro úsporu energie využitím odpadního tepla, které vzniká v kompresoru. Pomocí rekupe

... celá zpráva

9. 10. 2017

Kompresory pro Dánsko

Naše pístové kompresory jsou již připraveny na expedici do Dánska.

... celá zpráva

29. 9. 2017

Další úspěch českých kompresorů

Naše společnost rozšiřuje řady zemí, kam úspěšně vyváží své výrobky, o Pákistán. Momentálně se na cestu do této destinace připravuje

... celá zpráva

ATMOS produktový navigátor