Rental Podzimní akce 2017 - Perfect Podzimní akce 2017 - Pístové EU SMT Logik Dotační PGV Speciální nabídka - použité zboží

Atmos Chrást - výrobce kompresorů

Tradice: více než 50 let jsme výrobcem kompresorů. Vyrábíme šroubové kompresory do různých průmyslových odvětví jako je stavebnictví či energetika. Jsou to pojízdné, elektrické, lokomotivní, kompresory na přání zákazníka a také generátory a pístové kompresory.

Technologická nezávislost: díky oddělení vývoje disponujeme vlastními technologiemi. Navrhujeme a konstruujeme vlastní šroubové bloky.

Kvalita: důležité komponenty do kompresorů odebíráme od světoznámých výrobců jako Perkins, Kubota, Danfos či Siemens. U všech produktů je navíc samozřejmostí poskytování servisních služeb.

Robotizace v ATMOSu

Technické trendy směřující ke stále větší efektivitě výroby a snižování podílu lidské práce se nevyhýbají ani ATMOSu. Během letních měsíců proběhlo předávání automatického robotického pracoviště se svařovacím robotem FANUC a svařovacím zdrojem KEMPI, kde budeme svařovat tlakové nádoby odlučovačů oleje šroubových kompresorů. Vzhledem k tomu, že tlakové nádoby jsou vyhrazeným zařízením, musel kvalitu svarů schválit státní technický dozor, který je v otázce kvality skutečně nekompromisní. Doba svaření tlakové nádoby se na robotu sníží více než desetkrát.

... celá zpráva

4. 12. 2017

Kazachstán

V roce 2016 dodala firma ATMOS soubor pěti kontejnerových kompresorových stanic
o celkovém výkonu 1.350 kW (pět kontejnerů, osazených vždy třemi

... celá zpráva

1. 11. 2017

Jednání v Německu

S jedním z našich největších odběratelů v Německu, firmou BMS, jednal v uplynulých dnech náš export manažer o další spolupráci v roce 2018

... celá zpráva

30. 10. 2017

Zakázky pro Azerbajdžán

Po úspěšném ročním zkušebním provozu zákazník z Azerbajdžánu objednal druhý a poté i třetí kompresor PDP95.

... celá zpráva

ATMOS produktový navigátor