Rental Podzimní akce 2017 - Perfect Podzimní akce 2017 - Pístové EU SMT Logik Dotační PGV Speciální nabídka - použité zboží

Atmos Chrást - výrobce kompresorů

Tradice: více než 50 let jsme výrobcem kompresorů. Vyrábíme šroubové kompresory do různých průmyslových odvětví jako je stavebnictví či energetika. Jsou to pojízdné, elektrické, lokomotivní, kompresory na přání zákazníka a také generátory a pístové kompresory.

Technologická nezávislost: díky oddělení vývoje disponujeme vlastními technologiemi. Navrhujeme a konstruujeme vlastní šroubové bloky.

Kvalita: důležité komponenty do kompresorů odebíráme od světoznámých výrobců jako Perkins, Kubota, Danfos či Siemens. U všech produktů je navíc samozřejmostí poskytování servisních služeb.

Stroje SMT a SEC mají novou řídící jednotku

Od ledna 2017 jsme přidali do našich strojů Smartronic novou řídící jednotku LOGIK 26-S. To samé čeká i stroje SEC od března tohoto roku. Tato řídící jednotka už téměř půl roku najdete ve strojích Albert, kde se osvědčila, a proto Vám ji přinášíme i v dalších strojích.
V čem je LOGIK 26-S lepší? Především Vám usnadní práci s kompresorem. Hlídá servisní intervaly, má ochranu sledu fází, monitoruje funkce frekvenčního měniče a zobrazuje aktuální tlak a teplotu a také ukazuje motohodiny v zátěži i mimo zátěž. U verze s integrovanou sušičkou monitoruje online rosný bod stlačeného vzduchu.
Tímto krokem jsme posunuli Smartronic a SEC na další úroveň spolehlivosti a kvality.

... celá zpráva

4. 12. 2017

Kazachstán

V roce 2016 dodala firma ATMOS soubor pěti kontejnerových kompresorových stanic
o celkovém výkonu 1.350 kW (pět kontejnerů, osazených vždy třemi

... celá zpráva

1. 11. 2017

Jednání v Německu

S jedním z našich největších odběratelů v Německu, firmou BMS, jednal v uplynulých dnech náš export manažer o další spolupráci v roce 2018

... celá zpráva

30. 10. 2017

Zakázky pro Azerbajdžán

Po úspěšném ročním zkušebním provozu zákazník z Azerbajdžánu objednal druhý a poté i třetí kompresor PDP95.

... celá zpráva

ATMOS produktový navigátor